Oficjalnie: Gaspar i Milenković w Fiorentinie

Oficjalnie: Gaspar i Milenković w Fiorentinie
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Fiorentina

Bruno Gaspar oraz Nikola Milenković zostali nowymi piłkarzami Fiorentiny.

Serbski obrońca trafił do Toskanii z Partizana Belgrad. Teraz razem z Vitorem Hugo, który wcześniej dołączył do zespołu, postarają się w przyszłym sezonie o poprawę gry defensywnej klubu. Dziewiętnastolatek podpisał z nowym zespołem umowę na pięć kolejnych lat. Jego karta zawodnicza kosztowała 5,1 miliona euro. Kwota robi wrażenie, jednak nie jest to najdroższy letni transfer klubu. Wspomniany wcześniej Hugo kosztował osiem milionów.

Serb zadebiutował w seniorskiej kadrze w zeszłym roku. Młody stoper jest również częścią reprezentacji do lat 21, która przyjechała na Mistrzostwa Europy do Polski. W zeszłym sezonie wystąpił w 32 spotkaniach ligowych, podczas których zdobył dwie bramki i dodał jedna asystę.

Dzisiaj „Viola” ogłosiła również pozyskanie Bruno Gaspara z portugalskiej Vitórii Sport Clube. Prawy obrońca jest wychowankiem Benfiki, jednak przed trzema laty trafił do zespołu z Guimarães, najpierw na wypożyczenie, a następnie już definitywnie.

W poprzednim roku 24-latek zaprezentował się kibicom w 36 spotkaniach i zaliczył w nich sześć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy