Oficjalnie: Gaudino w Serie A

Oficjalnie: Gaudino w Serie A fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Bayern Monachium

Gianluca Gaudino został zawodnikiem Chievo Werona.

20-latek tym samym definitywnie opuszcza Bayern Monachium na rok przed wygaśnięciem umowy. Kwota transferowa wydaje się symboliczna, bo wyniosła zaledwie 50 tysięcy euro.

Poprzedni sezon środkowy pomocnik spędził w Sankt Gallen. W lidze szwajcarskiej zagrał w 18 meczach.

Po sezonie 2014/2015 wydawało się, że Gaudino, syn bardziej znanego Maurizio, dostanie szansę zaistnienia w pierwszym zespole Bayernu. Pep Guardiola dał mu aż osiem okazji na występy w Bundeslidze, pomocnik zadebiutował też w Lidze Mistrzów. Na tym się jednak jego gra w stolicy Bawarii skończyła. Do Sankt Gallen przeniósł się zimą 2016 roku.

W Chievo Gaudino zarobi około 250 tysięcy euro za sezon na mocy umowy do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO] „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy