Oficjalnie: GKS Katowice bez trenera i dyrektora

Oficjalnie: GKS Katowice bez trenera i dyrektora
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: GKS Katowice

Dyrektor sportowy Grzegorz Proksa oraz trener Piotr Piekarczyk odchodzą z GKS-u Katowice.

Obaj panowie złożyli dymisje na ręce zarządu klubu. Oficjele GieKSy przyjęli rezygnację zarówno dyrektora, jak i trenera, dziękując im za, jak czytamy w oświadczeniu, "pracę na rzecz GKS-u oraz wysiłki w odbudowę pozycji sportowej Klubu". Tymczasowo opiekę nad zespołem powierzono Ireneuszowi Kościelniakowi i Januszowi Jojce.

Proksa, były bokserski mistrz Europy w wadze średniej, pracował w klubie od marca, a Piekarczyk od kwietnia bieżącego roku. Spekuluje się, że nowym szkoleniowcem Katowiczan może zostać Czech Verner Lička, były trener między innymi Polonii Warszawa i Wisły Kraków oraz ojciec Mario, piłkarza Termaliki Nieciecza.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy