Oficjalnie: Godsway Donyoh dołączy do Manchesteru City

Oficjalnie: Godsway Donyoh dołączy do Manchesteru City
Redakcja
Redakcja
Źródło: Manchester City

Napastnik rodem z Ghany, trenujący na codzień w akademii dla uzdolnionych piłkarzy z Afryki, Godsway Donyoh podpisał kontrakt z Manchesterem City.

Donyoh został natychmiast wypożyczony do szwedzkiego Djurgardens IF do końca 2013 roku, kontynuując współpracę między "Citizens" i klubem ze Sztokholmu. Godsway wziął udział w treningu szwedzkiego klubu i zostało potwierdzone, że 18-​​letni napastnik podjął decyzję, aby kontynuować swoją piłkarską edukację w Allsvenskan.

- To jest zawodnik, którego bardzo łatwo polubić - powiedział menadżer Djurgårdens Magnus Pehrsson.

- Jestem zadowolony z naszej relacji z Manchesterem City, w wyniku której doszło do tego wypożyczenia. Donyoh to utalentowany gracz, który pasuje do naszego stylu gry, a Manchester City wierzy w niego, co czyni go interesującym dodatkiem do naszej drużyny.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy LaLiga: Jeden z największych transferów w historii Espanyolu. OFICJALNIE: Embarba wraca do hiszpańskiej ekstraklasy David Babunski w Ekstraklasie?! David Babunski w Ekstraklasie?! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Borussia Dortmund negocjuje transfer Emre Cana. Umowa już przygotowana! Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Co z transferem Niezgody? Dyrektor Portland Timbers wyjaśnia Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany! Agenci piłkarscy stracą krocie? FIFA zapowiada zmiany!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy