Oficjalnie: Gostomski wzmacnia lidera I ligi

Oficjalnie: Gostomski wzmacnia lidera I ligi fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Maciej Gostomski zasilił szeregi Chojniczanki Chojnice.

28-letni golkiper przeniósł się do drużyny aktualnego lidera Nice 1 Ligi na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Korony Kielce.

Gostomski reprezentował barwy ekipy z województwa świętokrzyskiego od początku obecnych rozgrywek. Od tego czasu zdążył rozegrać dziewięć spotkań dla „Żółto-Czerwonych”, w których dwukrotnie zachował czyste konto.

Były zawodnik takich zespołów jak Legia Warszawa, Odra Wodzisław, Bytovia Bytów, Lech Poznań oraz Rangers FC jest już trzecim graczem związanym z Koroną, który dołączył do Chojniczanki. Przed nim szeregi ekipy z Chojnic zasilili Michał Przybyła oraz Paweł Golański.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy