Oficjalnie: Gouweleeuw i Ajeti w Augsburgu

Oficjalnie: Gouweleeuw i Ajeti w Augsburgu
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Augsburg

Jeffrey Gouweleeuw i Albian Ajeti zagrają w Augsburgu.

Pierwszy z zawodników do Bundesligi trafia z AZ Alkmaar, którego był kapitanem. Łącznie w Eredivisie zagrał 87 razy. W Augsburgu może utworzyć parę stoperów z innym byłym graczem holenderskiego klubu, Ragnarem Klavanem. Nie ujawniono długości kontraktu ani sumy odstępnego za transfer.

Z kolei Ajeti opuszcza FC Basel po raz pierwszy w swojej karierze. Zawodnik, niedawno łączony z przenosinami do Newcastle United, nominalnie występuje jako napastnik. W aktualnym sezonie stał się autorem pięciu bramek i trzech asyst w 17 meczach.

W przypadku 18-latka wiadomo, że kosztował milion euro oraz podpisał czteroletni kontrakt.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy