OFICJALNIE: Grosicki poza kadrą West Bromwich Albion na Premier League

OFICJALNIE: Grosicki poza kadrą West Bromwich Albion na Premier League fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Premier League

Slaven Bilić nie umieścił Kamila Grosickiego na liście zawodników uprawnionych do gry w Premier League.

Reprezentant Polski dopinał w ostatnich godzinach letniego okna transferowego swoje przenosiny do Nottingham Forest. Wielu ekspertów oraz dziennikarzy było przekonanych, że wszelkie możliwe formalności zostały dopięte na czas i doświadczony skrzydłowy przeniesie się do zespołu z Championship na zasadzie wypożyczenia.

Tymczasem dzień po zamknięciu możliwości na zawieranie transakcji pomiędzy klubami okazało, się że jeden z zainteresowanych klubów spóźnił się rzekomo o... 21 sekund z przesłaniem stosownych dokumentów do The FA i przez ten fakt przeprowadzka Kamila Grosickiego do ekipy z zaplecza Premier League nie została potwierdzona.

32-latek wierzy jednak głęboko, że taka sytuacja nie miała ostatecznie miejsca i komisja zbierająca się w środę uzna jego transfer za zrealizowany zgodnie z zasadami, co pozwoli Nottingham Forest przedstawić reprezentanta Polski jako ich nowego piłkarza.

Jeżeli stanie się inaczej, to skrzydłowy będzie mógł jeszcze odwołać się do The FA, ale wówczas nie możemy spodziewać się zmiany stanowiska w sprawie wypożyczenia Grosickiego, który nie został zgłoszony przez West Bromwich Albion do udziału w rozgrywkach Premier League.

W tych może za to zagrać Maksymilian Boruc, kuzyn Artura. 18-letni bramkarz został umieszczony na pokaźnej liczbie graczy U-21, z których Slaven Bilić może w każdej chwili skorzystać.

KADRA WEST BROMWICH ALBION

Bramkarze: Jonathan Bond, David Button, Sam Johnstone.

Obrońcy: Semi Ajayi, Kyle Bartley, Ahmed Hegazy, Darnell Furlong, Kieran Gibbs, Branislav Ivanović, Cédric Kipré, Lee Peltier, Conor Townsend.

Pomocnicy: Sam Field, Filip Kronović, Jake Livermore, Romaine Sawyers.

Napastnicy: Karlam Grant, Charles Austin, Grady Diangana, Kyle Edwards, Matheus Pereira, Matt Phillips, Callum Robinson, Hal Robson-Kanu.

Zawodnicy U-21: Jamie Andrews, Zachary Ashworth, Finn Azaz, Maksymilian Boruc, Zak Brown, Ted Cann, Nicholas Clayton-Phillips, Zak Delaney, Cheikh Diaby, Vinnie Dwyer, Vinnie Conor, Tyrese Dyce, Jamie Emery, Modou Faal, Tom Fellows, Samuel French, Conor Gallagher, Taylor Gardner-Hickman, Ryan Grant, Joshua Griffiths, Reece Hall, George Harmon, Rekeem Harper, Ethan Ingram, Timotyhy Iroegbunam, Toby King, MacKenzie Lamb, Leon MacHisa, Jovan Malcolm, Callum Morton, Aurio Neto Teixeira, Daniel Ngoma Muanda, Dara O'Shea, Samuel Okoka, Rico Richards, Tom Sharpe, Joshua Shaw, Jacob Shepherd, Saul Shotton, Babatomiwa Solanke, Jamie Soule, Caleb Taylor, Finley Thorndike, Rayhaan Tulloch, Aksum White, Harry Williams i Owen Windsor.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Nici z przeprowadzki Świderskiego? Bologna zwietrzyła szansę na hitowy transfer Nici z przeprowadzki Świderskiego? Bologna zwietrzyła szansę na hitowy transfer AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Milik nareszcie odszedł z Napoli. Czas na Marsylię OFICJALNIE: Milik nareszcie odszedł z Napoli. Czas na Marsylię Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy