Oficjalnie: Gwiazda Nigerii żegna się z kadrą, bo ma dość obelg

Oficjalnie: Gwiazda Nigerii żegna się z kadrą, bo ma dość obelg
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Instagram

Emmanuel Emenike podjął decyzję o zakończeniu kariery reprezentacyjnej w wieku 28 lat.

Gwiazdor Al Ain (Zjednoczone Emiraty Arabskie) postanowił więcej nie zagrać w kadrze ze względu na rosnąć krytykę jego osoby.

Emenike nie strzelił bramki na poziomie międzynarodowym już od dwóch lat i selekcjoner Sunday Oliseh miał ominąć go w powołaniach na listopadowy mecz kwalifikacji Mistrzostw Świata ze Swazilandem. 

Napastnik postanowił poinformować o decyzji za pośrednictwem Instagrama, na którym napisał: "Nie jestem dłużej zawodnikiem "Orłów". Gra i wygrywanie z zespołem zawsze stanowiło dla mnie przyjemność. Jestem dumny z pełnych sukcesów lat z drużyną. Czuję potrzebę przerwania tego w tym momencie w celu uniknięcia obelg".

Bilans Emenike zamknął się w 37 meczach i dziewięciu bramkach.

Dwa tygodnie temu z reprezentacją rozstał się Vincent Enyama, skonfliktowany z trenerem Olisehem: http://transfery.info/81788,oficjalnie-enyeama-zakonczyl-kariere-reprezentacyjna

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund także zarobi na ewentualnej sprzedaży Ousmane’a Dembélé Borussia Dortmund także zarobi na ewentualnej sprzedaży Ousmane’a Dembélé Legia Warszawa mistrzem Polski | Vuković: Rok temu powiedziałem jedno kluczowe słowo Legia Warszawa mistrzem Polski | Vuković: Rok temu powiedziałem jedno kluczowe słowo MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Pięć transferów to za mało. Nicea przygotowuje szósty - HIT! Pięć transferów to za mało. Nicea przygotowuje szósty - HIT!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy