OFICJALNIE: Hachim Mastour w Carpi

OFICJALNIE: Hachim Mastour w Carpi fot. Mastour [Instagram]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Carpi

Carpi poinformowało o pozyskaniu Hachima Mastoura.

Marokańczyk był swego czasu uważany za ogromny talent. Niektórzy twierdzili nawet, że będzie on gwiazdą światowego formatu. Jego umiejętności techniczne robiły bowiem ogromne wrażenie.

Znalazł się on na ławce AC Milanu już w sezonie 2013/2014. Wówczas jednak ostatecznie nie otrzymał od trenera szansy na zaprezentowanie swoich umiejętności.

We Włoszech mieli nadzieje, że w rozwinięciu skrzydeł może pomóc mu wypożyczenie do Málagi. Tak się nie stało. Później trafiał jeszcze do holenderskiego Zwolle i greckiej Lamii. W obu tych klubach furory jednak nie zrobił.

W październiku 2019 roku zgłosiła się po niego trzecioligowa Reggina. Tam jednak również zawiódł, dlatego postanowiono oddać go w inne miejsce na zasadzie transferu czasowego.

Zgłosiło się po niego Carpi. W barwach przedstawiciela Serie C będzie występował co najmniej do 30 czerwca 2021 roku.

22-latek rozegrał w tym sezonie jedenaście spotkań, które przełożyły się na 335 minut. W tym czasie udało mu się zanotować jedną asystę.

Mastour to jednokrotny reprezentant Maroko.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy