OFICJALNIE: Hamed Traorè w Sassuolo

OFICJALNIE: Hamed Traorè w Sassuolo
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: US Sassuolo

Sassuolo poinformowało o pozyskaniu Hameda Juniora Traorè.

Po spadku Empoli z Serie A wielu zawodników tego klubu zdecydowało rozejrzeć się za nowym miejscem pracy. Do tej grupy zalicza się niewątpliwie Hamed Junior Traorè.

Zawodnik wprawdzie podpisał umowę z Fiorentiną jeszcze w styczniu, jednak została ona zerwana w maju. Powodem takiej reakcji władz zespołu zlokalizowanego w Toskanii były domniemane problemy z sercem u zawodnika.

Kilka tygodni temu przeprowadzone zostały w tej sprawie kolejne badania. Nie rozwiały one jednak wszelkich wątpliwości w tej sprawie, dlatego zamiast do Florencji, środkowy pomocnik trafił do Sassuolo.

19-latek przeprowadza się do tej ekipy na zasadzie wypożyczenia z obowiązkiem wykupu. Umowa zawarta między podmiotami będzie obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

Młodzieżowy reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej ma za sobą niezwykle udany sezon. Jego dobra dyspozycja w wydatny sposób przyczyniła się do tego, że Empoli niemalże do ostatniej kolejki miało szanse na utrzymanie w Serie A.

Traorè zanotował w minionych rozgrywkach 32 występy. Na jego dorobek złożyły się dwa gole i dwie asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy