Oficjalnie: Hause w Wolverhampton

Oficjalnie: Hause w Wolverhampton fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Wolverhampton Wanderers FC

Wolverhampton sprowadził bardzo utalentowanego Kortneya Hause z Wycombe Wanderers występującego w League Two.

18-latek, którego naturalną pozycją jest środek obrony, pokazał się w zeszłym sezonie szerszej publiczności kilkoma bardzo dobrymi występami w barwach Wycombe, co pozwoliło mu w obecnej kampanii na dobre zadomowić się w pierwszej jedenastce. W sumie dla swojego byłego klubu zaliczył on 31 występów, w których zdobył 2 bramki. Teraz będzie reprezentował barwy Wolves, z którymi związał się 2,5 letnią umową.
 
Na temat pozyskania Anglika wypowiedział się Kevin Thelwell, dyrektor ds. rozwoju i rekrutacji w Wolves:
- Kortney jest obrońcą, który gra na lewej stronie środka defensywy. On ma zaledwie 18-lat, a zaliczył już imponującą liczbę meczów na wysokim poziomie. Nasz zespół skautów nie obserwuje jedynie zawodników, którzy z miejsca wzmocnią pierwszy zespół, ale także graczy, którzy dysponują potencjałem, dzięki któremu będą czynić postępy i będą w stanie wywalczyć miejsce w składzie Wolves. To właśnie zrobiliśmy w przypadku Kortneya i jesteśmu wdzięczni, że zgodził się dołączyć do nas - zakończył Thelwell.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium wycenił Lucasa Hernándeza. Oczekiwanie na ofertę giganta! Bayern Monachium wycenił Lucasa Hernándeza. Oczekiwanie na ofertę giganta! Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy