Oficjalnie: Heitinga w Evertonie

Oficjalnie: Heitinga w Evertonie
Redakcja
Redakcja
Źródło: Everton FC

John Heitinga jest czwartym i ostatnim piłkarzem, który wzmocnił Everton w letnim oknie transferowym. Angielski klub porozumiał się z Atletico, które sprzedawało piłkarza, przy kwocie 6 milionów funtów (kolejny(...)

John Heitinga jest czwartym i ostatnim piłkarzem, który wzmocnił Everton w letnim oknie transferowym. Angielski klub porozumiał się z Atletico, które sprzedawało piłkarza, przy kwocie 6 milionów funtów (kolejny milion to zmienne).

Reprezentant Holandii zrezygnował z występów w Lidze Mistrzów, aby tylko grać w Premiership. Z Evertonem podpisał długi, bo aż pięcioletni kontrakt.

W Hiszpanii Heitinga występował zaledwie rok, bo w poprzednim letnim oknie przyszedł do Atletico z Ajaksu za 10 milionów euro.
Więcej na temat: Anglia Oficjalnie Holandia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy