Oficjalnie: Helik w Cracovii

Oficjalnie: Helik w Cracovii
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Cracovia

Cracovia ogłosiła pozyskanie Michała Helika.

Zaledwie wczoraj „Pasy” potwierdziły swoje pierwsze letnie wzmocnienie, którym został Petteri Forssell z Miedzi Legnica, a już dzisiaj ogłoszono kolejny transfer. Do Cracovii przenosi się z Ruchu Chorzów Michał Helik. Środkowy obrońca był już jedną nogą w Jagiellonii Białystok, ale propozycja z Krakowa musiała się okazać bardziej kusząca.

21-latek całą swoją dotychczasową karierę spędził w chorzowskim zespole, którego jest wychowankiem. W pierwszej drużynie „Niebieskich” zadebiutował już w 2013 roku, jednak później odniósł kontuzję kolana, która wykluczyła go z gry na 499 dni.

- Chcę osiągać w Cracovii jak najlepsze wyniki sportowe. Liczę na to, że będę mógł pokazywać na boisku swoje umiejętności - powiedział Michał Helik.

- Michał to dobry zawodnik, który przy mnie debiutował w Ruchu. Poczynił dużo postępów od tego czasu. Przez pewien czas przyhamowała go kontuzja, ma jednak potencjał, by grać na wysokim poziomie. Cieszę się, że dołączył do naszego zespołu – dodał trener Jacek Zieliński.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy