OFICJALNIE: Helstrup w Almere City

OFICJALNIE: Helstrup w Almere City
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Almere City

Almere City poinformowało o pozyskaniu Frederika Helstrupa.

Po tym, jak Arka Gdynia nie utrzymała się w Ekstraklasie, z zespołem pożegnał się Frederik Helstrup. Duńczyk nie rozglądał się jednak zbyt długo za nowym miejscem pracy.

W poniedziałek poinformowano, że dołączył on do Alemere City. Z nowym zespołem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2022 roku.

Nowe ekipa Helstrupa to dziewiąta siła minionego sezonu zaplecza Eredivisie.

27-letni środkowy obrońca jest wychowankiem Lyngby. W swojej karierze grał też dla Horsens i Helsingborga. Od 2017 roku występował we wspomnianej Arce.

W minionym sezonie rozegrał w Ekstraklasie 16 meczów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy