Oficjalnie: Hiszpania U-21 bez trenera

Oficjalnie: Hiszpania U-21 bez trenera
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: UEFA

Julen Lopetegui zdecydował się zrezygnować z funkcji selekcjonera reprezentacji Hiszpanii do lat 21.

47-latek pracował z reprezentacją U-21 przez dwa lata, a jego największym sukcesem jest zdobycie tytułu Mistrza Europy w ubiegłym roku. Również rok temu postanowił zrezygnować z funkcji trenera kadr do lat 19 i 20.

- Trudno mi słowami wyrazić wdzięczność dla Królewskiego Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej za to wszystko, co zrobił dla mnie w ostatnich latach. Nabyte doświadczenie z pewnością pomoże mi w prowadzeniu przyszłych zespołów.

Hiszpańska federacja piłkarska wydała w tej sprawie specjalne oświadczenie: "Pragniemy wyrazić serdecznie podziękowanie Julenowi Lopetegui za wspaniałą pracę, jaką włożył w rozwój naszej reprezentacji, a szczególnie za wygranie zeszłorocznych Mistrzostw Europy. Z pewnością ma przed sobą świetlaną przyszłość".

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy