Oficjalnie: Hiszpański pomocnik w A-League

Oficjalnie: Hiszpański pomocnik w A-League
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Western Sydney Wanders

Dimas Delgado jest nowym zawodnikiem Western Sydney Wanderers.

32-letni środkowy pomocnik rodem z Katalonii ma za sobą bogatą karierę w drugiej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii. Od 2012 roku występował w Recreativo Huelva, wcześniej w Cartagenie, Numancii, Barcelonie B i trzecioligowym Gramenet, którego jest wychowankiem.

W Sydney spotka się ze swoim rodakiem i rówieśnikiem, Andreu, znanym z występów w Polonii Warszawa i Lechii Gdańsk. Razem najprawdopodobniej stworzą duet w środku pola.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy