Oficjalnie: Hjulsager przechodzi do Celty Vigo

Oficjalnie: Hjulsager przechodzi do Celty Vigo
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Celta Vigo

Andrew Hjulsager zagra dla Celty Vigo.

Utalentowany ofensywny pomocnik „Drengene Fra Vestegnen” był w trwających rozgrywkach jedną z kluczowych postaci swojej drużyny. W duńskiej ekstraklasie rozegrał 19 spotkań, w których wpisał się na listę strzelców siedmiokrotnie. Czyni go to trzecim najlepszym strzelcem w drużynie po Teemu Pukkim i Kamilu Wilczku. Dobra forma Duńczyka nie umknęła uwadze zagranicznych obserwatorów.

Swoimi występami 22-latek zasłużył na transfer do Hiszpanii. Celta Vigo poinformowała na swojej stronie internetowej, że zawodnik przeszedł testy medyczne i podpisał kontrakt z „Célticos”. Klub nie podał szczegółów transakcji, ale kwota transferu miała się zamknąć w granicy 1,2 miliona euro.

Hjulsager całą swoją dotychczasową karierę spędził w Brøndby IF. Łącznie rozegrał dla nich 98 spotkań, w których zdobył 17 bramek. W 2013 roku został uznany w plebiscycie duńskiej federacji za największy młody talent w Danii.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Atlético Madryt: Zmarł 14-letni Christian Minchola Atlético Madryt: Zmarł 14-letni Christian Minchola Barcelona wyceniła Arturo Vidala Barcelona wyceniła Arturo Vidala Jagiellonia Białystok: Piłkarze nie zgadzają się na redukcję pensji Jagiellonia Białystok: Piłkarze nie zgadzają się na redukcję pensji UEFA ma plan na dokończenie rozgrywek. TRZY warianty UEFA ma plan na dokończenie rozgrywek. TRZY warianty Milik częścią głośnej wymiany? Napoli może go wykorzystać do pozyskania DWÓCH zawodników! Milik częścią głośnej wymiany? Napoli może go wykorzystać do pozyskania DWÓCH zawodników! André Villas-Boas chce skończyć sezon w... grudniu. „To będzie najbardziej opłacalne” André Villas-Boas chce skończyć sezon w... grudniu. „To będzie najbardziej opłacalne” Coutinho zgadza się na kolejne wypożyczenie. Jest tylko jeden warunek! Coutinho zgadza się na kolejne wypożyczenie. Jest tylko jeden warunek!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy