Oficjalnie: Hleb w BATE

Oficjalnie: Hleb w BATE
Krzysztof Klebanowski
Krzysztof Klebanowski
Źródło: BATE Borysów

Aleksandr Hleb został piłkarzem BATE Borysów. Do białoruskiej drużyny dołączył na zasadzie wolnego transferu.

34-letni pomocnik występował ostatnio w Turcji w Gençlerbirliği Ankara. 

Hleb był już w przeszłości graczem BATE w latach 1999-2000 oraz 2012-2013. Ponadto jest 70-krotnym reprezentantem Białorusi.

Wcześniej grał między innymi w takich klubach jak Stuttgart, Arsenal, Barcelona, Birmingham City czy VfL Wolfsburg. W 2009 roku Hleb zdobył z „Blaugraną” potrójną koronę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy