Oficjalnie: Hleb znów zmienia klub. Transferowa karuzela!

Oficjalnie: Hleb znów zmienia klub. Transferowa karuzela!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: BATE

Aleksander Hleb po raz kolejny został piłkarzem BATE.

Klub z Borysowa potwierdził, że doświadczony pomocnik złożył podpis pod kontraktem, jednocześnie nie podając informacji o długości trwania umowy. Dla 35-latka to czwarte podejście w zespole mistrza kraju.

Były piłkarz Arsenalu i Barcelony w ostatnim czasie regularnie zmienia klub. Białorusin krąży między ojczyzną a Turcją, co przypomina prawdziwą transferową karuzelę. Jako że niezwykle trudno oddać jej przebieg słowem pisanym, poniżej zamieszczamy zdjęcie.

(fot. Transfermarkt.de)

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Louis van Gaal selekcjonerem reprezentacji Holandii OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy