Oficjalnie: Holland w Duisburgu

Oficjalnie: Holland w Duisburgu
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: MSV Duisburg

James Holland zasilił szeregi MSV Duisburg.

Australijczyk dołączy do ekipy niemieckiej 2.Bundesligi na zasadzie wolnego transferu z Austrii Wiedeń i podpisał z nowym pracodawcą roczny kontrakt.

- Cieszę się, że udało nam się ściągnąć Jamesa. Jest on doświadczonym zawodnikiem, który grał na wielu arenach międzynarodowych. Liczymy na to, że dzięki temu wzmocni nasz zespół - powiedział Ivica Grlić, dyrektor sportowy klubu.

- Jestem zadowolony, że tutaj trafiłem. Mam nadzieję, że zdołam pomóc drużynie i razem uda nam się utrzymać w lidze - dodał 26-letni pomocnik.

Holland w minionych rozgrywkach wystąpił w 31 meczach "Fiołków", w których strzelił jedną bramkę. Warto również wspomnieć, że 15-krotny reprezentant Australii w swojej dotychczasowej karierze zaliczył pobyt w takich zespołach jak Newcastle United Jets, AZ czy Sparta Rotterdam.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy