Oficjalnie: Howard z nowym kontraktem

Oficjalnie: Howard z nowym kontraktem
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Everton FC

Tim Howard podpisał nowy kontrakt z Evertonem, który będzie obowiązywał aż do końca czerwca 2018 roku.

35-letni golkiper zjawił się w Liverpoolu w sezonie 2006/2007, wówczas będąc jeszcze wypożyczonym z Manchesteru United. Po serii dobrych występów, działacze Evertonu już w lutym zdecydowali się na wykupienie Amerykanina.

Od tamtej chwili Howard nieprzerwanie sprawuje funkcję pierwszego bramkarza "The Toffees", zbliżając się wielkimi krokami do granicy 300. występów w barwach drużyny z Goodison Park. Nowa, czteroletnia umowa sprawia, że 97-krotny reprezentant USA może zostać w Evertonie aż do 39. roku życia.

Howard może tym samym zapisać się w historii klubu, gdyż już teraz zajmuje 22. miejsce w klasyfikacji zawodników z największa liczbą występów. Warto nadmienić także, że pełni on rolę jednego z dwóch wicekapitanów. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy