OFICJALNIE: Höwedes odszedł z Lokomotiwu Moskwa

OFICJALNIE: Höwedes odszedł z Lokomotiwu Moskwa
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Lokomotiw Moskwa

Benedikt Höwedes nie jest już zawodnikiem Lokomotiwu Moskwa. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

32-latek występował w barwach stołecznego klubu od lipca 2018 roku. W poniedziałek jednak doszedł do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie dla niego odejście.

Rozmowa została rozwiązana za obopólną zgodę. Oficjalnie mówi się, że przyczyną tej decyzji były względy rodzinne i strach piłkarza przed rozprzestrzeniającą się w Rosji pandemią koronawirusa.

Warto bowiem wspomnieć, że pomimo dużego wzrostu zachorowań, rozgrywki tamtejszej ligi zostaną wznowione w drugiej połowie czerwca.

Na ten moment ciężko ferować, jaki będzie następny ruch zawodnika. Niektóre z niemieckich mediów sugerują, że nie można wykluczyć, że zakończy on sportową karierę.

32-latek rozegrał w tym sezonie łącznie 24 spotkania.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Napoli nie będzie czekać. Chce jak najszybciej zmienić nazwę stadionu Napoli nie będzie czekać. Chce jak najszybciej zmienić nazwę stadionu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy