OFICJALNIE: Hubínek w Bruk-Bet Termalice

OFICJALNIE: Hubínek w Bruk-Bet Termalice
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza pozyskała Michala Hubínka.

Z przytupem letnie okno transferowe zakończyła Bruk-Bet Termalica Niecziecza. Do drużyny prowadzonej przez Mariusza Lewandowskiego dołączył bowiem Michal Hubínek.

25-latek przenosi się do pierwszoligowca z Mlady Boleslav na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami będzie obowiązywała do 30 czerwca 2021 roku.

Polski klub zastrzegł sobie jednak możliwość wykupienia środkowego pomocnika po tym okresie. Będzie to jednak uzależnione od dyspozycji, jaką zaprezentuje na zapleczu Ekstraklasy.

Były młodzieżowy reprezentant Czech to wychowanek Sparty Praga. Zanim trafił do wspomnianej Mlady Boleslav, grał też dla innego stołecznego klubu, Bohemians.

W poprzednim sezonie 25-latek rozegrał łącznie 36 spotkań. Strzelił w nich jednego gola i zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy