Oficjalnie: Hugo Almeida w Anży

Oficjalnie: Hugo Almeida w Anży
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Anży Machaczkała

Hugo Almeida będzie kontynuował swoją karierę w Rosji. Napastnik został nowym zawodnikiem Anży Machaczkała.

Portugalczyk ostatnio występował w Kubaniu Krasnodar (2 gole w 10 meczach), jednakże jego umowa z tą ekipą zakończyła się wraz z początkiem lipca. Do nowego zespołu trafił zatem na zasadzie wolnego transferu.

61-krotny reprezentant kraju podpisał z Anży dwuletni kontrakt. Wcześniej był również piłkarzem Werderu Brema, FC Porto, Beşiktaşu i włoskiej Ceseny.

Drużyna z Machaczkały wywalczyła w poprzednim sezonie awans do najwyższej rosyjskiej klasy rozgrywkowej - piłkarze Jurija Siomina rozpoczną zmagania ligowe 19 lipca spotkaniem z Krylią Sowietow.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy