OFICJALNIE: Hugo Lloris na dłużej w Tottenhamie

OFICJALNIE: Hugo Lloris na dłużej w Tottenhamie fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tottenham

Tottenham poinformował w piątek o kontynuowaniu współpracy z Hugo Llorisem.

Od kilku tygodni debatowano na temat przyszłości Hugo Llorisa, bo jego kontrakt z Tottenhamem wygasał 30 czerwca 2022 roku. Przez długi czas nie było wiadomo, co postanowi sam zawodnik. Na jego pozostanie w Londynie nalegał jednak Antonio Conte.

Włoch znany ze swojej charyzmy dopiął swego i przekonał golkipera, by pozostał w drużynie. O sprawie poinformowano w piątkowy poranek.

35-latek złożył zatem podpis pod kontraktem, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2024 roku.

- Czuję się naprawdę szczęśliwy w związku z tym, że pozostaję w Tottenhamie. Tak moja rodzina, jak i ja, jesteśmy zadowoleni z tego, że będę tu grał jeszcze przez dwa kolejne lata. Gra tutaj to wielki przywilej i w ostatnich miesiącach odczuwałem to bardziej niż kiedykolwiek. Kiedy otrzymałem propozycję, nie zastanawiałem się zbyt długo. To była bardzo łatwa decyzja - powiedział.

Bramkarz to wychowanek OGC Nice, który trafił do „Kogutów” w sierpniu 2012 roku. W trwającym sezonie wystąpił w 22 meczach i w ośmiu z nich był w stanie zachować czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Liverpool z najdroższym transferem obrońcy w historii futbolu? „The Reds” liderem wyścigu Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Legia Warszawa: Dominik Hładun przyznaje. „To mnie najbardziej zaskoczyło” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Poruszające wyznanie Alphonso Daviesa. „Jestem bardzo popularnym przegrywem” Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023] Transfery - Relacja na żywo [27/03/2023] Polska - Albania. Gdzie oglądać mecz eliminacji EURO 2024? [TRANSMISJA TV | ONLINE] Polska - Albania. Gdzie oglądać mecz eliminacji EURO 2024? [TRANSMISJA TV | ONLINE] Reprezentacja Polski gra z Albanią, Fernando Santos musi wprowadzić zmiany. Przewidywane składy Reprezentacja Polski gra z Albanią, Fernando Santos musi wprowadzić zmiany. Przewidywane składy 65 interesujących piłkarzy LaLigi z wygasającymi umowami 65 interesujących piłkarzy LaLigi z wygasającymi umowami

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy