Oficjalnie: Iago Falqué wykupiony z Juventusu

Oficjalnie: Iago Falqué wykupiony z Juventusu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Tottenham Hotspur

Dwudziestojednoletni Hiszpan, młodzieżowy reprezentant kraju, już na stałe podpisał kontrakt z Tottenhamem.

Dotychczas w Londynie znajdował się na zasadzie wypożycznia z Juventusu Turyn. Mimo, że gracz nie zdołał zadebiutować w Premier League, to jednak Tottenham zdecydował się na wykupienie zawodnika. Falqué ma na swoim koncie 6 występów w barwach zespołu.

Bezpośrednio po dokonaniu transakcji zawodnik został wypożyczony do Southampton, w celu kontynuowania rozwoju. Ze względu na dużą konkurencję, w "Kogutach" nie mógł liczyć na regularne występy.

Tottenham nie ujawnił ani kwoty transferu, ani długości kontraktu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy