OFICJALNIE: Ibañez w Atalancie

OFICJALNIE: Ibañez w Atalancie fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Atalanta

Atalanta poinformowała o pozyskaniu Rogera Ibañeza.

20-latek przeprowadza się do Włoch z Fluminense na zasadzie transferu definitywnego. Jego poprzedni pracodawca zarobił na tej transakcji cztery miliony euro.

Środkowy obrońca związał się z nowym klubem długoletnim kontraktem. Na jego mocy będzie reprezentował barwy zespołu zlokalizowanego w Bergamo do 30 czerwca 2023 roku.

Ibañez to wychowanek Club Sportivo Sergipe, skąd w 2017 roku przeprowadził się do „Flu”. W obecnym sezonie zanotował 14 występów.

Po 21 seriach gier Atalanta plasuje się w ligowej tabeli na siódmym miejscu z dorobkiem 32 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo” Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy