OFICJALNIE: Igor Angulo znalazł nowy klub. Zagra dla mistrza kraju

OFICJALNIE: Igor Angulo znalazł nowy klub. Zagra dla mistrza kraju fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mumbai City

Igor Angulo w ostatnich dniach zasilił szeregi Mumbai City, czyli mistrza Indian Super League.

Igor Angulo jest doskonale znany fanom piłki kopanej nad Wisłą. Hiszpan to przecież król strzelców Ekstraklasy z sezonu 2018/2019.

Na kanwie dobrych występów w barwach Górnika Zabrze doświadczony napastnik trafił do Indii, a konkretniej do ekipy FC Goa, gdzie grał przez cały poprzedni rok.

37-latek również tam nie miał sobie równych i z 14 trafieniami na koncie sięgnął po tytuł najlepszego snajpera tamtejszej ligi.

Jego dobra dyspozycja została dostrzeżona przez wyżej notowane kluby. Sięgnął po niego indyjski przedstawicieli City Football Group, a konkretniej - Mumbai City.

Mistrz Indii pozyskał Hiszpana w ramach transferu definitywnego. Ten podpisał kontrakt do 31 maja 2022 roku.

Angulo w trakcie swojego pobytu w Polsce rozegrał łącznie 154 mecze. W tym czasie zdobył 88 bramek. Ponadto zanotował też 21 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy