OFICJALNIE: Imbula w Soczi

OFICJALNIE: Imbula w Soczi fot. Olympique Marsylia
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: PFK Soczi

Giannelli Imbula zasilił szeregi PFK Soczi.

Dwukrotny reprezentanta Demokratycznej Republiki Konga dołączył do beniaminka rosyjskiej ekstraklasy na zasadzie wolnego transferu po tym, jak wcześniej zdecydował się na skrócenie swojego wypożyczenia do Lecce oraz przedwczesne rozwiązanie umowy ze Stoke City.

Te dwa ruchy umożliwiły doświadczonemu pomocnikowi związanie się z PFK Soczi poza okresem trwania okienka transferowego, w którym ma występować przynajmniej do końca trwających rozgrywek.

Przedstawiciele klubu liczą na to, że 27-letni zawodnik przyczyni się swoją obecnością na boisku do wywalczenia utrzymania przez „Niebieskich”, którzy plasują się obecnie na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem zaledwie piętnastu zdobytych punktów oraz stratą pięciu „oczek” do bezpiecznej lokaty.

Imbula nie mógł liczyć na regularną grę w obecnym sezonie, co pokazuje fakt, że pojawił się tylko czterokrotnie na murawie w barwach wspomnianego włoskiego klubu.

Kongijczyk jest czwartym zimowym wzmocnieniem PFK Soczi. Przed nim szeregi rosyjskiego zespołu zasilili Aleksandr Kokorin, Adil Rami oraz Erik Wardanjan.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy