OFICJALNIE: Imbula w Toulouse FC

OFICJALNIE: Imbula w Toulouse FC
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Toulouse

Toulouse FC potwierdziło wypożyczenie Gianneliego Imbuli.

Wczoraj wieczorem „RMC Sport” przekazało pierwsze informacje na temat przeniesienia się Francuza do ojczystego zespołu. Dzisiaj te doniesienia potwierdziły się, bo defensywny pomocnik został wypożyczony na jeden sezon do Toulouse ze Stoke City. Wcześniej mówiło się między innymi o zainteresowaniu nim ze strony Marsylii.

Imbula, który trafił do Stoke City w styczniu 2016 roku, pozostaje aktualnie najdroższym transferem w historii angielskiej drużyny. Anglicy zapłacili za niego w tamtym momencie 24,5 miliona euro. Co ciekawe, było to zaledwie pół roku po sprowadzeniu go za 20 milionów euro przez FC Porto z Marsylii.

Wychowanek Guingamp przez półtora sezonu rozegrał zaledwie 26 spotkań na poziomie Premier League. Teraz będzie miał szansę do odbudowania się w nowym otoczeniu, w którym będzie rywalizował o miejsce w zespole z Alexisem Blinem, Yannem Bodigerem i Yannickiem Cahuzaciem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy