Oficjalnie: Immobile w Torino

Oficjalnie: Immobile w Torino fot. Torino FC
Marek Ratkiewicz
Źródło: Torino FC

Ciro Immobile znowu zagra w Torino.

Włoski zespół ogłosił na swojej stronie, że osiągnięto porozumienie, na mocy którego napastnik wróci do Turynu na zasadzie wypożyczenia. W umowie zawarto klauzulę wykupu, jednak nie ujawniono jej wysokości.

Immobile zostawił w stolicy Piemontu najlepsze wspomnienia ze swojej dotychczasowej kariery. To tu bowiem w sezonie 2013-14 stał się autorem 22 bramek w lidze, dzięki czemu znalazł się w składzie na Mistrzostwa Świata.

Później kariera reprezentanta Włoch znacznie jednak spowolniła, bowiem ani w Borussii Dortmund, ani w Sevilli nie udało mu się w żaden sposób nawiązać do wcześniejszych występów.

- Jestem bardzo szczęśliwy. Nie mogę się doczekać chwili, gdy ponownie przystąpię do treningów i zagram w meczu Torino. Bardzo dziękuję prezesowi, dyrektorowi i wszystkim związanym z klubem za obdarzenie mnie kolejną szansą. Dziękuję też kibicom za powitanie, jakie mi wczoraj zgotowali, nie spodziewałem się tego. Wracam z wielkim entuzjazmem i determinacją do dobrych występów w tej prestiżowej koszulce - powiedział Immobile.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy