Oficjalnie: Isco 2016

Oficjalnie: Isco 2016
Redakcja
Redakcja
Źródło: Málaga CF

Isco przedłużył swój kontrakt z Málagą do czerwca 2016 roku. W umowie zwiększono klauzulę kwoty odejścia, która teraz wynosi 35 milionów euro.

W ostatnich miesiącach młodzieżowego reprezentanta Hiszpanii łączono z takimi markami jak Chelsea, Manchester City, Manchester United czy Bayern Monachium. Jednak sam zawodnik postanowił pozostać w obecnym klubie i przedłużyć swój kontrakt.

- To dobry krok dla mnie i klubu. Cieszę się, że mogę tu grać i jestem tutaj szczęśliwy. Te miasto to mój dom - powiedział niespełna 21-letni pomocnik po podpisaniu nowej umowy.

- Mam zaufanie do tego zespołu. Wiem, że klub stwarza mi odpowiednie warunki do tego, bym mógł w dalszym ciągu się rozwijać. - zakończył Isco.

Zadowolony był również dyrektor sportowy Málagi Mario Husillos, który przyznał, że klub cieszy się z decyzji zawodnika.

- Isco wielokrotnie wyrażał chęć przedłużenia kontraktu. Były oferty z innych klubów ale najważniejsze jest dla nas to, że zdecydował się pozostać z nami - oznajmił Husillos.

W obecnym sezonie Hiszpan zdobył siedem bramek w 25 meczach.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Transfermarkt zaktualizował swoje wyceny. Nowy najdroższy zawodnik w Premier League! Transfermarkt zaktualizował swoje wyceny. Nowy najdroższy zawodnik w Premier League! Janczyk: „Dzień jak co dzień, dzień po dniu”... Miały być testy, lecz piłkarz zniknął Janczyk: „Dzień jak co dzień, dzień po dniu”... Miały być testy, lecz piłkarz zniknął Ronaldinho: Messi nie jest najlepszy w historii Ronaldinho: Messi nie jest najlepszy w historii Klimala bohaterem głośnego transferu? Kierunek - Serie A! Klimala bohaterem głośnego transferu? Kierunek - Serie A! Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy