Oficjalnie: Isco 2016

Oficjalnie: Isco 2016
Redakcja
Redakcja
Źródło: Málaga CF

Isco przedłużył swój kontrakt z Málagą do czerwca 2016 roku. W umowie zwiększono klauzulę kwoty odejścia, która teraz wynosi 35 milionów euro.

W ostatnich miesiącach młodzieżowego reprezentanta Hiszpanii łączono z takimi markami jak Chelsea, Manchester City, Manchester United czy Bayern Monachium. Jednak sam zawodnik postanowił pozostać w obecnym klubie i przedłużyć swój kontrakt.

- To dobry krok dla mnie i klubu. Cieszę się, że mogę tu grać i jestem tutaj szczęśliwy. Te miasto to mój dom - powiedział niespełna 21-letni pomocnik po podpisaniu nowej umowy.

- Mam zaufanie do tego zespołu. Wiem, że klub stwarza mi odpowiednie warunki do tego, bym mógł w dalszym ciągu się rozwijać. - zakończył Isco.

Zadowolony był również dyrektor sportowy Málagi Mario Husillos, który przyznał, że klub cieszy się z decyzji zawodnika.

- Isco wielokrotnie wyrażał chęć przedłużenia kontraktu. Były oferty z innych klubów ale najważniejsze jest dla nas to, że zdecydował się pozostać z nami - oznajmił Husillos.

W obecnym sezonie Hiszpan zdobył siedem bramek w 25 meczach.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund także zarobi na ewentualnej sprzedaży Ousmane’a Dembélé Borussia Dortmund także zarobi na ewentualnej sprzedaży Ousmane’a Dembélé Legia Warszawa mistrzem Polski | Vuković: Rok temu powiedziałem jedno kluczowe słowo Legia Warszawa mistrzem Polski | Vuković: Rok temu powiedziałem jedno kluczowe słowo MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Pięć transferów to za mało. Nicea przygotowuje szósty - HIT! Pięć transferów to za mało. Nicea przygotowuje szósty - HIT!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy