OFICJALNIE: Islam Slimani w Anderlechcie

OFICJALNIE: Islam Slimani w Anderlechcie fot. Stade Brestois
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Anderlecht

Anderlecht poinformował o sprowadzeniu Islama Slimaniego.

Anderlecht poinformował we wtorek o skróceniu wypożyczenia Sebastiano Esposito. Włoch wspólnie ze swoim otoczeniem uznali, że lepszym rozwiązaniem będzie dla niego powrót do ojczyzny. W związku z tym przeniósł się w ramach transferu czasowego do Bari.

Belgowie zostali zatem zmuszeni, by rozejrzeć się za jego następcą. Uznano, że dobrym rozwiązaniem będzie sięgnięcie po Islama Slimaniego.

Algierczyk zjawił się zatem w Brukseli i przeszedł testy medyczne. Te wypadły pomyślnie, dlatego transakcja mogła dojść do skutku.

Przenosi się on zatem ze Stade Brestois do Anderlechtu w ramach transferu definitywnego. Porozumienie, które zawarły strony, będzie ważne do 30 czerwca 2023 roku.

Co ciekawe Anderlecht próbował pozyskać tego gracza już kilka miesięcy temu, ale on wówczas wybrał ofertę z Francji. Teraz jednak dopięto swego.

Rywalem Slimaniego w walce o wyjściowy skład będzie sześć lat młodszy Benito Raman.

34-latek w swojej karierze poza Stade Brestois występował też między innymi w Leicester City, AS Monaco, Olympique Lyon oraz Sportingu.

W tym sezonie rozegrał na boiskach francuskiej ekstraklasy łącznie 18 meczów, a jego dorobek stanowią dwa gole oraz trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami” Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy