Oficjalnie: Iwański w Ruchu

Oficjalnie: Iwański w Ruchu fot. Transfery.info
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Ruch Chorzów

Maciej Iwański został nowym zawodnikiem Ruchu Chorzów.

34-letni pomocnik związał się z "Niebieskimi" roczną umową z możliwością przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. Doświadczony zawodnik w ostatnim sezonie występował w Podbeskidziu Bielsko-Biała, w którego barwach wziął udział w 33 spotkaniach. Były reprezentant Polski dołączył do zespołu prowadzonego przez Waldemara Fornalika podczas obozu w Wiśle, gdzie sztab szkoleniowy ocenił jego przydatność do zespołu.

Były zawodnik Zagłębia Lubin i Legii Warszawa przyznał, że na decyzję o dołączeniu do chorzowskiej drużyny wpłynął fakt, że jej szkoleniowcem jest były selekcjoner kadry narodowej.

- Z Ruchu zadzwonił do mnie pan Mirek Mosór, później też trener. Przedstawili mi wizję mojej osoby w tym klubie i bardzo mi się ona spodobała. Dowiadywałem się też z otoczenia piłkarzy, jak się pracuje z tym szkoleniowcem i jego ekipą. Wszyscy wypowiadali się praktycznie w samych superlatywach. Trener przedstawił mi to w podobny sposób, jak chłopaki z którymi rozmawiałem, bardzo mnie to zaciekawiło i chciałem spróbować - powiedział Iwański.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy