Oficjalnie: Iwański zawodnikiem Podbeskidzia

Oficjalnie: Iwański zawodnikiem Podbeskidzia fot. Transfery.info
Krzysztof Klebanowski
Krzysztof Klebanowski
Źródło: tspodbeskidzie.pl

Maciej Iwański podpisał dziś kontrakt z Podbeskidziem.

32-letni piłkarz podpisał roczną umowę z klubem. W Podbeskidziu występować będzie z numerem 24. Były gracz Legii Warszawa był wolnym zawodnikiem po tym, jak rozwiązał kontrakt z tureckim Manisasporem.

Trenerem „Górali” jest Czesław Michniewicz. W sezonie 2006/2007 „polski Mourinho” współpracował z Iwańskim w Zagłębiu Lubin. Wynikiem tego było zdobycie mistrzostwa oraz Superpucharu Polski.

Wcześniej piłkarz występował między innymi w Szczakowiance Jaworzno, Zagłębiu Lubin oraz w Legii Warszawa, z którą zdobył Superpuchar i Puchar Polski. W reprezentacji narodowej wystąpił 10 razy i zdobył dwie bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy