Oficjalnie: Jacek Kiełb piłkarzem Polonii Warszawa

Oficjalnie: Jacek Kiełb piłkarzem Polonii Warszawa
Redakcja
Redakcja
Źródło: Polonia Warszawa

Pomocnik Lecha Poznań, Jacek Kiełb, został wypożyczony na rok do Polonii Warszawa. Umowa będzie formalnie obowiązywać do końca sezonu 2012/2013, jednak zawarto także opcję pierwokupu.

W ostatnim sezonie Kiełb znajdował się na wypożyczeniu w Koronie Kielce - klubie, w którym spędził najlepsze jak dotąd lata swojej kariery. Po powrocie do poznańskiego Lecha zawodnik nie znalazł uznania w oczach trenera "Kolejorza", Mariusza Rumaka. Zagrał tylko w dwóch spotkaniach pierwszej rundy eliminacji do Ligi Europy z Żetysu Tałdykorgan.

Popularny "Ryba" jest dwukrotnym reprezentantem Polski. Zadebiutował w niej w spotkaniu o Puchar Króla Tajlandii w 2010 roku z Danią.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy