Oficjalnie: Jack Butland wybrał Stoke

Oficjalnie: Jack Butland wybrał Stoke
Redakcja
Redakcja
Źródło: Stoke City

Reprezentant Anglii bramkarz Jack Butland zdecydował się na transfer z Birmingham City do Stoke City.

19-letni bramkarz podpisał kontrakt na cztery i pół roku, a kosztował klub z Brittania Stadium 3,3 miliona Funtów, które może wzrosnąć do 3,5 miliona. W ramach umowy Butland pozostanie w dotychczasowym klubie na zasadzie wypożyczenia do końca tego sezonu.

Poniżej klika opinii o tym transferze:

Dyrektor zarzadzający Tony Scholes powiedział:

- To jest nasz drugi ważny transfer młodego piłkarza dzisiaj. Jack ma niezwykły potencjał, i należy podkreślić, że dołącza do nas zaraz po powołaniu do reprezentacji Anglii. To mówi wiele o ambicjach klubu, a Jack wiedział o tym, wybierając Stoke zamiast innego klubu.

Menadżer Tony Pulis skomentował:

- To fantastyczny transfer dla klubu, bo Jack jest najlepszym młodym bramkarzem w kraju z doskonałą przyszłością przed sobą i jesteśmy zachwyceni, że udało się nam sprowadzić go tutaj. To bardzo ważne, że możemy budować drużynę na przyszłość. Zarówno pozyskanie Jacka, jak i Breka Shea to znaczące inwestycje długoterminowe.

Butland:

- Przyszedłem tutaj do wielkiego klubu i już nie moge się doczekać wyzwania gry przed takimi fanami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy