Oficjalnie: Jack Butland wybrał Stoke

Oficjalnie: Jack Butland wybrał Stoke
Redakcja
Redakcja
Źródło: Stoke City

Reprezentant Anglii bramkarz Jack Butland zdecydował się na transfer z Birmingham City do Stoke City.

19-letni bramkarz podpisał kontrakt na cztery i pół roku, a kosztował klub z Brittania Stadium 3,3 miliona Funtów, które może wzrosnąć do 3,5 miliona. W ramach umowy Butland pozostanie w dotychczasowym klubie na zasadzie wypożyczenia do końca tego sezonu.

Poniżej klika opinii o tym transferze:

Dyrektor zarzadzający Tony Scholes powiedział:

- To jest nasz drugi ważny transfer młodego piłkarza dzisiaj. Jack ma niezwykły potencjał, i należy podkreślić, że dołącza do nas zaraz po powołaniu do reprezentacji Anglii. To mówi wiele o ambicjach klubu, a Jack wiedział o tym, wybierając Stoke zamiast innego klubu.

Menadżer Tony Pulis skomentował:

- To fantastyczny transfer dla klubu, bo Jack jest najlepszym młodym bramkarzem w kraju z doskonałą przyszłością przed sobą i jesteśmy zachwyceni, że udało się nam sprowadzić go tutaj. To bardzo ważne, że możemy budować drużynę na przyszłość. Zarówno pozyskanie Jacka, jak i Breka Shea to znaczące inwestycje długoterminowe.

Butland:

- Przyszedłem tutaj do wielkiego klubu i już nie moge się doczekać wyzwania gry przed takimi fanami.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Ogromne zamieszanie w Schalke. Dyrektor odwołany, trzech piłkarzy zawieszonych [OFICJALNIE] Lewandowski: Koniec umowy w 2023 roku? Jestem w stanie grać o wiele dłużej Lewandowski: Koniec umowy w 2023 roku? Jestem w stanie grać o wiele dłużej Real Madryt wytypował następcę Isco. Hitowa wymiana?! Real Madryt wytypował następcę Isco. Hitowa wymiana?! Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy