OFICJALNIE: Jack Stacey w Bournemouth

OFICJALNIE: Jack Stacey w Bournemouth
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AFC Bournemouth

Bournemouth uzgodniło z Luton Town warunki transferu Jacka Staceya.

23-latek był jednym z najbardziej wyróżniających się piłkarzy w League One (trzeci poziom rozgrywek w Anglii). Prawy defensor brał udział przy 12 trafieniach (cztery gole i osiem finalnych podań). To zwróciło uwagę wysłanników Bournemouth, którzy wystawili mu pochlebne recenzje.

Mając to na uwadze, władze popularnych „Wisienek” skontaktowały się z Luton Town i wypracowały warunki transferu definitywnego. Anglik kosztował cztery miliony funtów (4,45 miliona euro). Tym samym to drugi największy zysk, jaki uzyskał beniaminek Championship z tytułu sprzedaży pojedynczego zawodnika.

Jack Stacey podpisał kontrakt do 30 czerwca 2023 roku. Dla przedstawiciela Premier League to już drugie wzmocnienie przed zbliżającym się sezonem. Wcześniej pozyskano bowiem Lloyda Kelly’ego.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy