Oficjalnie: Jackson w Eintrachcie

Oficjalnie: Jackson w Eintrachcie
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Eintracht Braunschweig

Eintracht Braunschweig poinformował, że nowym zawodnikiem klubu został Jackson Martinez. Kanadyjczyk urodzony na Jamajce podpisał z beniaminkiem Bundesligi dwuletni kontrakt.

26-letni napastnik przez ostatnie trzy lata bronił barw Norwich City. Do Niemiec trafił na zasadzie wolnego transferu, bowiem jego kontrakt z "Kanarkami" wygasł z końcem czerwca tego roku. W nowym klubie otrzymał koszulkę z numerem "18" na plecach.

- Dzięki Jacksonowi i jego dobrej grze mamy szansę na zwiększenie jakości w naszej drużynie - powiedział dyrektor sportowy, Marc Arnold.

- Przeprowadzka tutaj jest kolejnym, ważnym krokiem w mojej karierze i cieszę się na myśl o wyzwaniu, jakim jest gra i walka o utrzymanie w Bundeslidze - skomentował swój transfer Kanadyjczyk.

- Jacksona zauważyłem dzięki mojej miłości do angielskiej piłki. On był przez długi czas poddany naszej obserwacji i cieszę się, że ostatecznie jest dzisiaj z nami. Jest bardzo szybkim zawodnikiem, który zawsze pracuje dla zespołu - dodał trener Eintrachtu, Torsten Lieberknecht.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy