Oficjalnie: Jackson w Eintrachcie

Oficjalnie: Jackson w Eintrachcie
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Eintracht Braunschweig

Eintracht Braunschweig poinformował, że nowym zawodnikiem klubu został Jackson Martinez. Kanadyjczyk urodzony na Jamajce podpisał z beniaminkiem Bundesligi dwuletni kontrakt.

26-letni napastnik przez ostatnie trzy lata bronił barw Norwich City. Do Niemiec trafił na zasadzie wolnego transferu, bowiem jego kontrakt z "Kanarkami" wygasł z końcem czerwca tego roku. W nowym klubie otrzymał koszulkę z numerem "18" na plecach.

- Dzięki Jacksonowi i jego dobrej grze mamy szansę na zwiększenie jakości w naszej drużynie - powiedział dyrektor sportowy, Marc Arnold.

- Przeprowadzka tutaj jest kolejnym, ważnym krokiem w mojej karierze i cieszę się na myśl o wyzwaniu, jakim jest gra i walka o utrzymanie w Bundeslidze - skomentował swój transfer Kanadyjczyk.

- Jacksona zauważyłem dzięki mojej miłości do angielskiej piłki. On był przez długi czas poddany naszej obserwacji i cieszę się, że ostatecznie jest dzisiaj z nami. Jest bardzo szybkim zawodnikiem, który zawsze pracuje dla zespołu - dodał trener Eintrachtu, Torsten Lieberknecht.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy