OFICJALNIE: Jagiellonia Białystok testuje 18-latka wyróżnionego przez „The Guardian” jako jeden z największych talentów na świecie

OFICJALNIE: Jagiellonia Białystok testuje 18-latka wyróżnionego przez „The Guardian” jako jeden z największych talentów na świecie fot. Bechem United
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Jagiellonia Białystok

Prince Kwabena Adu rozpocznie od 21 października treningi z Jagiellonią Białystok. Jeżeli zaprezentuje się na nich z dobrej strony, to być może otrzyma propozycję nawiązania dłuższej współpracy z ekstraklasowym zespołem.

Klub z Podlasia poczynił stosowne kroki zmierzające do pozyskania młodego atakującego umieszczonego na liście najbardziej utalentowanych graczy świata przez „The Guardian” w 2020 roku już w styczniu.

Wówczas Bechem United wycofał się z warunków ustalonych z Jagiellonią Białystok i niedługo później stracił jakąkolwiek szansę na zarobienie dobrych pieniędzy z tytułu wytransferowania 18-latka po tym, jak ten nabawił się poważnej kontuzji.

Prince Kwabena Adu stracił przez nią praktycznie cały sezon Ghana Premier League, co naturalnie wpłynęło na zdecydowane zmniejszenie zainteresowania jego osobą.

I ten fakt postanowiła wykorzystać Jagiellonia Białystok, która powróciła do temu sprowadzenia środkowego napastnika. Tym razem ekipa z Ekstraklasy nie jest w pełni zdecydowana na nawiązanie współpracy z utalentowanym atakującym, ale sztab szkoleniowy przyjrzy mu się uważnie w najbliższych dniach w czasie brania przez niego udziału w treningach.

Jeżeli 18-latek wypadnie na nich dobrze, może liczyć na otrzymanie propozycji podpisania kontraktu.

Adu rozegrał w Ghanie 30 spotkań w najwyższej klasie rozgrywkowej i zdobył w nich 10 bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia „Dostaję groźby śmierci”. Romain Molina i trudna sztuka zmieniania piłki na lepsze „Dostaję groźby śmierci”. Romain Molina i trudna sztuka zmieniania piłki na lepsze Kacper Kozłowski w Premier League już zimą?! Kacper Kozłowski w Premier League już zimą?! Dominic Calvert-Lewin łączony z transferem. Miałby być nową ofensywną gwiazdą zespołu Dominic Calvert-Lewin łączony z transferem. Miałby być nową ofensywną gwiazdą zespołu Raków Częstochowa: Nowy kandydat na następcę Marka Papszuna Raków Częstochowa: Nowy kandydat na następcę Marka Papszuna Prezes Rakowa Częstochowa: Marek Papszun sam musi ocenić, czy Legia Warszawa jest dzisiaj lepszym miejscem do pracy... Prezes Rakowa Częstochowa: Marek Papszun sam musi ocenić, czy Legia Warszawa jest dzisiaj lepszym miejscem do pracy...

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy