OFICJALNIE: Jagiellonia dopięła trzeci zimowy transfer. Godfrey Bitok Stephen zagra w Białymstoku

OFICJALNIE: Jagiellonia dopięła trzeci zimowy transfer. Godfrey Bitok Stephen zagra w Białymstoku fot. Jagiellonia Białystok
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Jagiellonia Białystok

Godfrey Bitok Stephen został zaprezentowany jako nowy gracz Jagiellonii Białystok.

Utalentowany lewy obrońca zasilił szeregi klubu z Podlasia na zasadzie transferu definitywnego z białoruskiego Isłaczu Minski rajon i po zaliczeniu obligatoryjnych testów medycznych związał się z nowym pracodawcą do 31 grudnia 2024 roku.

20-latek rozpoczynał swoją przygodę z futbolem w rodzimej Gee-Lec Academy, gdzie został dostrzeżony przez wysłanników kadry narodowej, co zaowocowało powołaniem go do młodzieżowej reprezentacji Nigerii i otworzeniem sobie drzwi do europejskiej piłki.

Godfrey Bitok Stephen nie należał naturalnie do grona wielce obiecujących zawodników w swoim kraju, ale mimo to mógł liczyć na spore zainteresowanie swoją osobą ze strony różnych klubów.

Boczny defensor uznał, że spośród otrzymanych ofert najkorzystniejszą przedstawił mu Isłacz Minski rajon i przeszedł do niego najpierw w ramach wypożyczenia w marcu 2019 roku i następnie definitywne na początku kolejnego roku.

20-latek kończy swoją przygodę z białoruską drużyną na 58 rozegranych spotkaniach, w których strzelił osiem goli oraz zanotował tyle samo asyst.

Nigeryjczyk jest trzecim zimowym wzmocnieniem Jagiellonii. Przed nim kontrakty z zespołem z Białegostoku podpisali Bojan Nastić i Myrosław Mazur.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Martin Chudý odchodzi z Górnika Zabrze. W sumie trzy pożegnania [OFICJALNIE] Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka Christian Eriksen wyszedł ze szpitala. Wiadomość od Duńczyka José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… José Mourinho: Prawda o Edenie Hazardzie? Oto ona… Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Górnik Zabrze kontraktuje mistrza Polski. Mateusz Cholewiak dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Legia Warszawa finalizuje ciekawy transfer ofensywnego pomocnika. Były reprezentant Portugalii [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie Wisła Kraków: Nici z transferu Ondráška? Czech ma wylądować w innym klubie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy