OFICJALNIE: Jakub Kosecki i pięciu innych zawodników odchodzi z Motoru Lublin

OFICJALNIE: Jakub Kosecki i pięciu innych zawodników odchodzi z Motoru Lublin fot. Motor Lublin
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Motor Lublin

Motor Lublin poinformował, że nie przedłuży umów z Jakubem Koseckim, ale też z Adrianem Dudzińskim, Michałem Fidziukiewiczem, Sewerynem Kiełpinem, Tomaszem Kołboniem i Cezarym Polakiem.

Celem Motoru Lublin w minionym sezonie był awans na zaplecze Ekstraklasy. Choć podopieczni Marka Saganowskiego awansowali do finału barażów, to tak ostatecznie musieli uznać wyższość Ruchu Chorzów.

Ten rozczarowujący rezultat powoduje, że w klubie dojdzie prawdopodobnie do rewolucji, a z zespołem pożegnają się nie tylko wspomniany trener, ale też spora grupa piłkarzy.

W poniedziałkowe popołudnie klub poinformował, że wraz z końcem czerwca odejdą przede wszystkim Jakub Kosecki, ale też Adrian Dudziński, Michał Fidziukiewicz, Seweryn Kiełpin, Tomasz Kołbon i Cezary Polak.

„Decyzją pionu sportowego oraz sztabu szkoleniowego klub nie zdecydował się zaoferować tym zawodnikom nowych kontraktów. Wszystkim wymienionym piłkarzom dziękujemy za grę w żółto-biało-niebieskich barwach. Do zobaczenia na boiskach i powodzenia” - czytamy w oficjalnym komunikacie pierwszoligowca.

Najgłośniejsze z tej grupy jest nazwisko Jakuba Koseckiego, który w przeszłości występował przecież w reprezentacji Polski. Ponadto w swojej karierze był też związany z takimi ekipami jak między innymi Legia Warszawa, Lechia Gdańsk oraz Adana Demirspor.

W minionym sezonie rozegrał natomiast w barwach Motoru łącznie 11 spotkań, a jego dorobek to dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy