OFICJALNIE: Jakub Kosecki i pięciu innych zawodników odchodzi z Motoru Lublin

OFICJALNIE: Jakub Kosecki i pięciu innych zawodników odchodzi z Motoru Lublin fot. Motor Lublin
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Motor Lublin

Motor Lublin poinformował, że nie przedłuży umów z Jakubem Koseckim, ale też z Adrianem Dudzińskim, Michałem Fidziukiewiczem, Sewerynem Kiełpinem, Tomaszem Kołboniem i Cezarym Polakiem.

Celem Motoru Lublin w minionym sezonie był awans na zaplecze Ekstraklasy. Choć podopieczni Marka Saganowskiego awansowali do finału barażów, to tak ostatecznie musieli uznać wyższość Ruchu Chorzów.

Ten rozczarowujący rezultat powoduje, że w klubie dojdzie prawdopodobnie do rewolucji, a z zespołem pożegnają się nie tylko wspomniany trener, ale też spora grupa piłkarzy.

W poniedziałkowe popołudnie klub poinformował, że wraz z końcem czerwca odejdą przede wszystkim Jakub Kosecki, ale też Adrian Dudziński, Michał Fidziukiewicz, Seweryn Kiełpin, Tomasz Kołbon i Cezary Polak.

„Decyzją pionu sportowego oraz sztabu szkoleniowego klub nie zdecydował się zaoferować tym zawodnikom nowych kontraktów. Wszystkim wymienionym piłkarzom dziękujemy za grę w żółto-biało-niebieskich barwach. Do zobaczenia na boiskach i powodzenia” - czytamy w oficjalnym komunikacie pierwszoligowca.

Najgłośniejsze z tej grupy jest nazwisko Jakuba Koseckiego, który w przeszłości występował przecież w reprezentacji Polski. Ponadto w swojej karierze był też związany z takimi ekipami jak między innymi Legia Warszawa, Lechia Gdańsk oraz Adana Demirspor.

W minionym sezonie rozegrał natomiast w barwach Motoru łącznie 11 spotkań, a jego dorobek to dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków szuka trenera. „Te dwa nazwiska trzeba brać bardziej na poważnie” Wisła Kraków szuka trenera. „Te dwa nazwiska trzeba brać bardziej na poważnie” Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Bardzo dobre informacje dla Rakowa Częstochowa przed kluczowym meczem Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy