Oficjalnie: Jakub Wilk w Žalgirisie Wilno

Oficjalnie: Jakub Wilk w Žalgirisie Wilno fot. Transfery.info
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: Žalgiris Wilno

Jakub Wilk został nowym zawodnikiem litewskiego Žalgirisu Wilno. Pomocnik od połowy stycznia był bez klubu.

Litewski klub na swojej oficjalnej stronie internetowej poinformował, że Wilk będzie wielkim wzmocnieniem klub, przede wszystkim dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu zarówno w polskiej lidze, jak i europejskich pucharach. 

Jakub Wilk opuścił Poznań w połowie stycznia, kiedy to rozwiązał swój kontrakt, który miał obowiązywać do końca czerwca. W obecnym sezonie Wilk wystąpił pięciokrotnie w ligowych spotkaniach Lecha Poznań.

Przypomnijmy, że trenerem litewskiej drużyny jest Marek Zub, a czołowym strzelcem, Kamil Biliński. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy