OFICJALNIE: Jakub Wójcicki odchodzi z Zagłębia Lubin

OFICJALNIE: Jakub Wójcicki odchodzi z Zagłębia Lubin fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zagłębie Lubin

Jakub Wójcicki po sezonie rozstanie się z Zagłębiem Lubin, o czym poinformował klub.

Choć do zakończenia sezonu Ekstraklasy pozostała jeszcze jedna kolejka, to Zagłębie Lubin już teraz decyduje się na czystki w szatni. W ostatnich dniach informowano o odejściach Łukasza Poręby, Dominika Hładuna i Patryka Szysza.

Okazuje się, że nie tylko ta trójka opuści drużynę Piotra Stokowca. Ich los podzieli także Jakub Wójcicki, co potwierdził klub.

33-latek reprezentował ten zespół od sierpnia 2020 roku. W tym sezonie zanotował 16 występów.

Prawy obrońca, który urodził się w Warszawie, to wychowanek Znicza Pruszków. Podczas swojej przygody z futbolem - poza Zagłębiem Lubin - był związany między innymi z Zawiszą Bydgoszcz, Cracovią oraz Jagiellonią Białystok.

Największy sukces Wójcickiego to Puchar Polski zdobyty wspólnie ze wspomnianym Zawiszą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy