OFICJALNIE: Janczy i De Amo w Niecieczy

OFICJALNIE: Janczy i De Amo w Niecieczy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Jakub Janczy i Jonathan de Amo zostali zawodnikami Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

Po minionym sezonie z posadą pierwszego trenera pożegnał się Marcin Kaczmarek. Jego miejsca zajął Piotr Mandrysz. Dla doświadczonego szkoleniowca jest to powrót do Niecieczy.

Pion sportowy pierwszoligowca od początku okna transferowego przejawia dużą aktywność na rynku transferowym. Jak do tej pory udało im się pozyskać Jakuba Janczy i Jonathana de Amo.

Pierwszy z wymienionych piłkarzy przeprowadza się do ósmej drużyny zaplecza Ekstraklasy z Sandecji Nowy Sącz. Tam występował głównie w drużynach juniorskich. Jego nominalna pozycja to środek ataku.

Drugi z pozyskanych zawodników najlepiej czuje się w roli środkowego obrońcy. Poprzedni sezon spędził w Stali Mielec. Tam rozegrał 25 meczów, w których strzelił trzy gole i zanotował jedną asystę.

Szczegóły jego umowy indywidualnej nie są znane.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Barcelona: Umtiti kontuzjowany Barcelona: Umtiti kontuzjowany OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy