Oficjalnie: Janicki wypożyczony z Lecha

Oficjalnie: Janicki wypożyczony z Lecha
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Pogoń Siedlce

Lech Poznań wypożyczył Roberta Janickiego do Pogoni Siedlce.

19-latek przez ostatnie półtora roku przebywał w niemieckim TSG Hoffenheim, w którym występował w zespole U19 oraz rezerwach. Ofensywny pomocnik nie miał jednak większych szans na regularne występy w drugiej drużynie tego klubu, dlatego zdecydował się na powrót do Polski. Rundę wiosenną spędzi w pierwszoligowej Pogoni Siedlce. W umowie wypożyczenia zawarto możliwość wykupienia zawodnika po zakończeniu rozgrywek.

Zajmujący po rundzie jesiennej czwarte miejsce zespół z Siedlec wcześniej pozyskał czterech zawodników: Dariusza Zjawińskiego, który ostatnio występował w Arce Gdynia, pochodzącego z Gwinei Bissau Eusébio Bancessiego, Piotra Mrozińskiego z Wisły Płock oraz Jakuba Szreka z rezerw Legii Warszawa.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy