Oficjalnie: Janicki wypożyczony z Lecha

Oficjalnie: Janicki wypożyczony z Lecha
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Pogoń Siedlce

Lech Poznań wypożyczył Roberta Janickiego do Pogoni Siedlce.

19-latek przez ostatnie półtora roku przebywał w niemieckim TSG Hoffenheim, w którym występował w zespole U19 oraz rezerwach. Ofensywny pomocnik nie miał jednak większych szans na regularne występy w drugiej drużynie tego klubu, dlatego zdecydował się na powrót do Polski. Rundę wiosenną spędzi w pierwszoligowej Pogoni Siedlce. W umowie wypożyczenia zawarto możliwość wykupienia zawodnika po zakończeniu rozgrywek.

Zajmujący po rundzie jesiennej czwarte miejsce zespół z Siedlec wcześniej pozyskał czterech zawodników: Dariusza Zjawińskiego, który ostatnio występował w Arce Gdynia, pochodzącego z Gwinei Bissau Eusébio Bancessiego, Piotra Mrozińskiego z Wisły Płock oraz Jakuba Szreka z rezerw Legii Warszawa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy