OFICJALNIE: Jarosław Jach w Rakowie Częstochowa

OFICJALNIE: Jarosław Jach w Rakowie Częstochowa fot. Crystal Palace
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Raków Częstochowa

Jarosław Jach trafił do Rakowa Częstochowa.

Beniaminek Ekstraklasy wypożyczył 25-letniego stopera z Crystal Palace na sezon 2019/2020, zapewniając sobie opcję jego wykupu.

- Wracam do Polski po to, aby się odbudować. Mam nadzieję, że poprzez regularną grę, która jest dla mnie głównym celem na ten sezon, uda mi się wrócić na właściwą ścieżkę. Chcę pomóc drużynie w osiągnięciu jak najlepszego wyniku w tym sezonie. Pobyt za granicą zrobił ze mnie bardziej świadomego zawodnika. Zmężniałem, jestem lepszym piłkarzem niż ten, który odchodził z Zagłębia Lubin - przyznał Jach.

Defensor przeniósł się z Zagłębia do Crystal Palace na początku 2018 roku. Od tamtej pory nie zadebiutował w barwach angielskiego klubu. Polak występował za to na wypożyczeniach w Rizesporze oraz Sheriffie Tyraspol. Wiosną rozegrał w koszulce tego drugiego 18 spotkań.

Przed opuszczeniem Polski Jach wybiegał na murawy Ekstraklasy 55 razy. Strzelił cztery gole i zanotował asystę.

W sześciu dotychczasowych meczach ligowych Raków zdobył sześć punktów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka OFICJALNIE: Tottenham musi radzić sobie bez Heung-min Sona. Kilkutygodniowa przerwa OFICJALNIE: Tottenham musi radzić sobie bez Heung-min Sona. Kilkutygodniowa przerwa Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy