OFICJALNIE: Jean Jules Mvondo na stałe w Górniku Zabrze
2022-06-23 16:22:58; Aktualizacja: 3 lata temu
Górnik Zabrze poinformował o definitywnym transferze Jeana Julesa Mvondo.
W środowisku kibiców Górnika Zabrze mówi się przede wszystkim o tym, kto zostanie nowym trenerem. Wiele wskazuje na to, że schedę po niespodziewanie zwolnionym Janie Urbanie przejmie związany z rezerwami Mainz Bartosch Gaul.
To jednak nie koniec interesujących wiadomości, bo w tle tych wydarzeń „Trójkolorowi” dopięli trzeci letni transfer. Do wcześniej sprowadzonych Pawła Olkowskiego i Szymona Włodarczyka dołączył Jean Jules Mvondo.
24-latek występował w Zabrzu przez ostatni rok w ramach wypożyczenia z Albacete Balompié. Klauzula wykupu opiewała na kwotę miliona euro. Tyle oczywiście Górnik nie zapłacił, ale udało się wypracować odpowiednią formułę, która umożliwiła ten ruch.Popularne
Kameruńczyk przenosi się więc do Ekstraklasy w ramach definitywnego transferu. Z nowym - starym zespołem parafował kontrakt do 30 czerwca 2024 roku, który zawiera opcję przedłużenia.
Defensywny pomocnik to wychowanek Rayo Vallecano, który na boiskach w Polsce zanotował do tej pory 20 występów i w tym czasie miał jedną asystę. Sytuacja ta miała miejsce w ramach Pucharu Polski.










![Złoty But: Harry Kane odskakuje konkurentom [TOP 15]](img/photos/112947/170x113/harry-kane.jpg)



![Sceny na Santiago Bernabéu! Celta Vigo pokonuje Real Madryt [WIDEO]](img/photos/85572/170x113/celtavigo.jpg)
![Były gracz Radomiaka Radom z kapitalnym trafieniem w Bundeslidze [WIDEO]](img/photos/113399/170x113/vuskovic.jpg)


![Złoty But: Harry Kane odskakuje konkurentom [TOP 15]](img/photos/112947/90x60/harry-kane.jpg)



![Sceny na Santiago Bernabéu! Celta Vigo pokonuje Real Madryt [WIDEO]](img/photos/85572/90x60/celtavigo.jpg)
![Były gracz Radomiaka Radom z kapitalnym trafieniem w Bundeslidze [WIDEO]](img/photos/113399/90x60/vuskovic.jpg)





