Oficjalnie: Jean w Toulouse FC

Oficjalnie: Jean w Toulouse FC
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Toulouse

Toulouse FC poinformowało na oficjalnej stronie internetowej o transferze Corentina Jeana.

Po pół roku gry na wypożyczeniu w zespole z Tuluzy, Corentin Jean związał się z klubem czteroletnim kontraktem. Francuski zespół nie poinformował, ile na tej transakcji zarobiło AS Monaco. 21-latek rozegrał do tej pory w barwach Toulouse FC 16 spotkań, podczas których zdobył jedno trafienie i zanotował cztery asysty.

- Corentin ostatecznie przybył z niewielkim opóźnieniem i jest już wśród nas. Jego przygotowania będą takie same jak reprezentantów, więc nie jest źle. 

- Jego transfer był wspólnym życzeniem wszystkich stron. Działaczy klubowych, mnie i samego piłkarza. Także jego klubowi koledzy SA zadowoleni, że będą nadal dzielić wspólnie szatnię. Każdy znajdzie swoje miejsce. Jestem zadowolony z tego wzmocnienia. Wzmocni nasza ofensywę, co powinno wywoływać obawy u rywali. Teraz możemy liczyć na dobrego francuskiego piłkarza w naszej ekipie – powiedział trener Pascal Dupraz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kądzior dopiął swego. OFICJALNIE: Reprezentant Polski opuścił Eibar Kądzior dopiął swego. OFICJALNIE: Reprezentant Polski opuścił Eibar Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy