OFICJALNIE: Jebali w Odense

OFICJALNIE: Jebali w Odense fot. Rosenborg BK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Odense BK

Odense poinformowało o pozyskaniu Issama Jebaliego.

Napastnik po raz kolejny zmienia zespół w krótkim odstępie czasowym. W sierpniu zeszłego roku trafił do Rosenborga, by kilka miesięcy później przenieść się do saudyjskiej Al-Wahdy.

Teraz jednak postanowił rozstać się z tym klubem i wraca do Skandynawii. Tunezyjczyk wzmocnił Odense, do którego przenosi się na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2022 roku.

- Pozyskaliśmy piłkarza, który ma ogromne doświadczenie. Wcześniej występował w Szwecji oraz Norwegii, a zatem doskonale zna skandynawską piłkę. Myślę, że to dodatkowy atut. Mam nadzieję, że będzie dużym wzmocnieniem - powiedział dyrektor sportowy, Jesper Hansen.

Napastnik rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 18 meczów. Strzelił w tym czasie pięć goli oraz zanotował asystę.

Jebali to jednokrotny reprezentant Tunezji.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy